Bize [email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz
TERMOKAP - TIC A.S

You can reach us at [email protected]

Hakkımızda

Firmamız, 1999 yılında 3000 m² kapalı alanda İstanbul Büyükçekmece’de TERMOKAP PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. A.Ş. olarak köpük bardak üretimine başlamıştır. Kısa zamanda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerek yurtiçi gerek yurtdışında sektördeki yerini almıştır.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli boyutlarda ürünler üreterek ve ayrıca her boyuttaki bardaklara birinci sınıf baskı uygulaması yaparak hizmet çıtasını yükseltmiştir.

Firmamız, müşteri ve pazar ihtiyaçlarına duyarlı olarak kaliteyi en üst düzeyde yakalayıp, her biri görevlerinde uzman çalışanlarımız ile birlikte kendimizi ve işletme yatırımlarımızı geliştirerek her dönem kalitenin ve istikrarın kovalayıcısı takım ruhuyla ürünler üretmeye devam edecektir.

Şirketimiz 2014 yılının 2. yarısında Aiscup markasını bünyesine katarak hedeflerine doğru ilerlemektedir.


FAALİYETLERİMİZ

Köpük bardak ve kase üretimimiz şu anda tüm yoğunluğu ile devam ederken, üretim kapasitemizi artıracak yatırımlar ve diğer EPS ürünlerinin üretilmesi için  projeksiyonlarımız devam etmektedir. 

Ayrıca baskı ünitemizde, ürünlerimiz  üzerine altı renk baskı yapılabilmektedir. Baskı ünitemiz tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek yapıda olup değerli müşterilerimiz ile özellikle bu konuda  ihtiyaçlar bazında detaylı ve  birebir çözümler üretebilmektedir.